top of page

KAYNAKLI İMALATLAR

 

1987 yılında Antalya Sanayi Sitesinde kurulmuş olan firmamız 2007 yılından itibaren Antalya Organize Sanayi Bölgesinde 9000 m2 kapalı alanda faaliyetine devam etmektedir. Firmamız toz toplama sistemleri, endüstriyel fan, baraj ve tünel kalıpları , çeşitli çelik konstrüksiyon imalatları alanında hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne doğru iş, gününde teslim, müşteri memnuniyeti ilkelerini rehber edinen firmamız yaptığı işleri zamanında ve başarı ile bitirmiştir.

Firmamızda mühendisler, teknikerler,ustalık belgeli kalifiye imalat ustaları, sertifikalı kaynakçılar ve boyacılar bulunmaktadır.

SERA OLUK ve PROFİLLERİ

 

1987 yılında Antalya Sanayi Sitesinde kurulmuş olan firmamız 2007 yılından itibaren Antalya Organize Sanayi Bölgesinde 9000 m2 kapalı alanda faaliyetine devam etmektedir. Firmamız 33 lük, 40 lık ve 50 lik oluk, küçük ve büyük U, küçük ve büyük köşebent üretimi ile hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne doğru iş, gününde teslim, müşteri memnuniyeti ilkelerini rehber edinen firmamız yaptığı işleri zamanında ve başarı ile bitirmiştir.

ÇİT ve BAHÇE SİSTEMLERİ

 

1987 yılında Antalya Sanayi Sitesinde kurulmuş olan firmamız 2007 yılından itibaren Antalya Organize Sanayi Bölgesinde 9000 m2 kapalı alanda faaliyetine devam etmektedir. Patentli ürünlerimiz ile meyve bahçeleri (elma, armut, ayva, kivi, nar, erik, kiraz), bağ sistemleri (çekirdeksiz üzüm, şaraplık üzüm, sofralık üzüm) için telli terbiye ve çit sistemlerinin üretimi, montajı ve danışmanlığı alanlarında hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne doğru iş, gününde teslim, müşteri memnuniyeti ilkelerini rehber edinen firmamız yaptığı işleri zamanında ve başarı ile bitirmiştir.

hakkımızda

bottom of page